Kamper Tour Box

Zmień PROACE Verso w wygodny kamper

2020-07-30

Oferta Toyoty w Polsce została poszerzona o nową zabudowę – Kamper Tour Box. Można ją zamontować w modelu PROACE Verso, w tym m.in. w luksusowej wersji VIP. Samochód ten na co dzień będzie służył jako osobowy van klasy premium, a na czas urlop można go będzie zmienić się w kamper z drewnianą zabudową sypialnianą i kuchenną.

Luksusowy van, wszechstronny kamper

Kamper Tour Box to zabudowa, która została przygotowana dla PROACE Verso w wersji Family z 8 miejscami, 8-osobowej wersji Business oraz 7-miejscowej, luksusowej odmiany VIP. Potrzeba tylko 20 minut, by osobowy van PROACE Verso zmienił się w wygodny kamper z miejscem do spania dla dwóch osób i dwoma rzędami miejsc do siedzenia. Zestaw zawiera dwa wysuwane moduły w systemie szufladowym – kuchenny i bagażowy. Na górnej płaszczyźnie systemu znajduje się rozkładany moduł sypialny.

Zabudowę Kamper Tour Box z łatwością zamontują dwie osoby, przytwierdzając ją do fabrycznych szyn na podłodze (na co dzień przymocowany jest do nich trzeci rząd siedzeń). Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo i stabilność systemu, a także nie wymaga wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w aucie.

Kiedy zabudowa kamperowa przestaje być potrzebna – wystarczy na jej miejsce wstawić z powrotem ostatni rząd siedzeń.

Sypialnia, kuchnia i salon

W module kuchennym nowej zabudowy można znaleźć lodówkę, kuchenkę, zbiornik wody, jak również wiele praktycznych schowków. W module bagażowym mieszczą się pojemne szuflady, a spod niego można wysunąć moduł do mycia produktów spożywczych czy naczyń. Moduł sypialny po rozłożeniu tworzy wygodne łóżko dla dwóch osób.

Zabudowę Kamper Tour Bo wykonano z drewna (jesionu, dębu lub orzecha) i zabezpieczono przed działaniem czynników zewnętrznych. Wyposażono ją w instalację elektryczną 12 V. Do wyboru są również opcjonalne akcesoria kuchenne czy maty osłaniające szyby.

W samochodzie można wygospodarować także wygodny salon. Wystarczy obrócić do tyłu fotele w pierwszym rzędzie siedzeń, a zajmujące je osoby będą mogły usiąść przodem do drugiego rzędu foteli.

Spersonalizowaną zabudowę Kamper Tour Box można zamówić wraz z modelem PROACE Verso w salonie Toyoty. Realizacja zamówienia potrwa około 20 dni. System Kamper Tour Box został opracowany we współpracy z Toyotą przez gdańską firmę Escape Vans.

PROACE Verso w wersji VIP

Toyota PROACE Verso w wersji VIP wyróżnia się luksusowym wyposażeniem. W pierwszym i drugim rzędzie siedzeń (a opcjonalnie także w trzecim) zamontowano wygodne fotele kapitańskie. Dodać do tego należy przyciemniane szyby, elektryczne, bezdotykowo sterowane, podwójne drzwi boczne, przesuwany stolik wielofunkcyjny na szynach w tylnej części pojazdu i dach multifunkcyjny z podświetleniem AMBIENT LED ring. Siedzenia w drugim i trzecim rzędzie są montowane na szynach, dzięki czemu można je wyjmować i przesuwać, zaś fotele w drugim rzędzie także obracać.

Toyota Professional rozbudowuje ofertę

Kamper Tour Box to jedna z kilku nowości przygotowanych przez Toyotę dla modeli PROACE, PROACE City i Hilux. Do oferty profesjonalnych zestawów dołączyły w ostatnim czasie zabudowy Flex, Press oraz izoterma z kompaktowym agregatem. Wzbogacają one ofertę nowej sieci salonów Toyota Professional, specjalizującej się w sprzedaży aut użytkowych oraz obsłudze klientów flotowych.

Dowiedz się więcej

Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Nowy gracz na rynku samochodów użytkowych Samochody dostawcze Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Sprawdź ofertę przygotowaną przez Toyota Professional Samochód rodzinny Samochód rodzinny Jaki kupić? Toyota ponownie z rekordem sprzedaży Toyota ponownie z rekordem sprzedaży Kolejny sukces na polskim rynku Toyota partnerem Szlachetnej Paczki Toyota partnerem Szlachetnej Paczki Dowiedz się więcej TOYOTA PROACE VAN TOYOTA PROACE VAN Przełom w segmencie aut użytkowych PROACE VERSO – nowy 9-osobowy van Toyoty PROACE VERSO – nowy 9-osobowy van Toyoty Salon Samochodowy w Genewie 2016 Samochody dostawcze Samochody dostawcze Samochody rodzinne Samochody rodzinne