Chodzeń Piaseczno - O Nas
  1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieO Firmie

Chodzeń to firma rodzinna powstała w Piasecznie w 1976 roku. Właścicielami firmy są Lech i Piotr Chodzeń. Początki działalności to zakład napraw powypadkowych, który zajmował się naprawami blacharsko-lakierniczymi. Później powstał serwis mechaniczny. Wydarzeniem przełomowym w działalności firmy było podpisanie w 1986 roku jednej z pierwszych w Polsce autoryzacji na prowadzenie usług serwisowych Toyoty, a już w 1991 roku, wraz z powstaniem Toyoty Motor Poland, firma Chodzeń stała się autoryzowaną stacją dealerską.

To pierwszy oddział Grupy Chodzeń i właśnie tu mieści się główna siedziba firmy. Toyota Piaseczno oferuje kompleksowe usługi związane z eksploatacją samochodu od zakupu nowego, a także używanego auta z gwarancją, przez profesjonalną obsługę flot samochodowych, po usługi finansowania oraz ubezpieczeń komunikacyjnych. Ponadto stacja dysponuje bogatym asortymentem części i akcesoriów samochodowych. W tym miejscu można liczyć na fachową poradę oraz pomoc serwisu mechanicznego czy też blacharsko – lakierniczego. Tutaj każdy Klient jest mile widzianym gościem, który ma okazję poznać świat innowacyjnej motoryzacji. Nasi pracownicy z chęcią udowodnią, że nowoczesny design, niezawodność i komfort aut marki Toyota nie są przereklamowane.

W naszym obiekcie przy ul. Puławskiej 52, gdzie znajduje się główna siedziba firmy, dysponujemy nowoczesnym salonem z rozbudowanym zapleczem serwisowym i socjalnym. Oferujemy naszym klientom:

• atrakcyjne oferty zakupu samochodów nowych oraz używanych w programie Toyota Pewne Auto,

• profesjonalną obsługę flot samochodowych,

• atrakcyjny najem długoterminowy i krótkoterminowy,

• dopasowane do potrzeb klienta oferty na finansowanie i ubezpieczenia auta,

• szeroki asortyment części i akcesoriów,

• fachową poradą i pomoc serwisu mechanicznego,

• spełniający normy ekologiczne serwis blacharsko – lakierniczy.

Dla nas najważniejszy jest klient. Przez lata budujemy zaufanie klientów, którzy polecają swoim znajomym nasze usługi, którzy do nas wracają i wiedzą, że mogą na nas polegać. Naszym hasłem jest pewność, jakość, wiarygodność, które to przyświecają nam codziennie w naszej pracy. To właśnie dzięki zaufaniu klientów firma może pochwalić się największą sprzedażą samochodów Toyota dla klientów indywidualnych. Warto w tym miejscu wspomnieć, że ambasadorką firmy jest Pani Bogna Sworowska.

Szkolenie naszych pracowników i ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji to część polityki firmy. Nasi pracownicy brali udział w licznych konkursach organizowanych przez Toyotę Motor Poland i mamy pośród nich wielu zwycięzców, którzy okrzyknięci zostali Mistrzami Toyoty.

Firma nieustanie się rozwija. Dziś spółka Chodzeń to pięć obiektów dealerskich w Polsce: 1. Toyota Chodzeń w Piasecznie, od 1986 r. 2. Toyota Chodzeń w Warszawie, od 2007 r. 3. Lexus Warszawa – Puławska, od 2009 r. 4. Toyota Carter – Gdańsk , w strukturach spółki od 2010 r. 5. Maserati w Piasecznie, od 2013 r.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!