Chodzeń Piaseczno - Samochody używane Toyota – przystępny cennik w Warszawie! Egzemplarze w programie Toyota Pewne Auto
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Samochody używane Toyota – przystępny cennik w Warszawie! Egzemplarze w programie Toyota Pewne AutoToyota to japońska marka, której historia sięga jeszcze 1918 roku, kiedy to Sakichi Toyoda założył swoją pierwszą firmę, Toyoda Spinning and Weaving Co. Ltd. Niecałą dekadę później utworzona została firma Toyota Motor Corporation, która istnieje do dziś. W 1939 roku marka zaprezentowała swój pierwszy prototyp samochodu dla ludu – model A1. Od tego czasu nieprzerwanie Toyota dostarcza na rynki całego świata pojazdy różnego typu. Co je charakteryzuje? Jakość i wytrzymałość!TOYOTA – CIĄGŁE DĄŻENIE DO PERFEKCJI!

To, czym kieruje się marka Toyota, to przede wszystkim filozofia ciągłego udoskonalania stosowanych przez siebie technologii oraz dbałość o szczegóły. Nie bez przyczyny tak wielu klientów decyduje się na zakup pojazdu właśnie tej firmy. Toyoty niezwykle popularne są zarówno na rynku nowych pojazdów, jak i używanych. Jak pokazuje badanie przeprowadzone przez Rankomat.pl i Dobrymechanik.pl, właściciele aut Toyota wydają najmniej na naprawy. Dlaczego? Właśnie ze względu na ich niezawodność! Przeprowadzony przez redakcję WybórKierowców.pl w 2020 roku ranking zadowolenia doskonale pokazuje, że to właśnie najcieplej wypowiadają się o swoich pojazdach kierowcy Toyot. Aż 90,9% ankietowanych stwierdziło, że ich auto jest niezawodne w każdej sytuacji!Niski spadek wartości

Pojazdy japońskiej firmy tracą niezwykle powoli na wartości! Szczególnie widać to na przykładzie egzemplarzy kilkuletnich, których pierwszy, występujący w przypadku każdej marki, największy spadek wartości już minął. To dlatego tak opłaca się inwestować w auta Toyota. Tak, ponieważ w przypadku tych pojazdów możemy mówić o inwestycji, nawet na lata!UŻYWANA TOYOTA CENNIK – WARSZAWA I INNE MIASTA. JAKI POJAZD Z „DRUGIEJ RĘKI” WYBRAĆ?

Szukasz auta Toyota ze sprawdzonego komisu w Warszawie? Bez znaczenia, czy interesuje Cię najem krótkoterminowy, finansowanie innego rodzaju, czy zakup za gotówkę, warto postawić na sprawdzonych dostawców z wieloletnim doświadczeniem! W ofercie Toyota Warszawa Puławska znajdziemy pojazdy używane w nienagannym stanie. Niezależnie, czy interesuje Cię auto rodzinne, takie jak Toyota Verso, większy SUV, taki jak Toyota C-HR albo RAV4, czy miejski Yaris, albo Aygo, ten dealer samochodowy ma wszystko, czego potrzebujesz! Szukasz w sieci frazy „używana Toyota cennik Warszawa”? Koniecznie sprawdź ofertę grupy Chodzeń, działającej na rynku od 1976 roku! Więcej szczegółów i dokładny cennik pojazdów znajdziesz na stronie: pulawska.chodzen.pl.Toyota Pewne Auto – dlaczego warto postawić na egzemplarz objęty tym programem?

Marka Toyota wychodzi naprzeciw klientom szukającym sprawdzonego pojazdu używanego, który nie zawiedzie nawet w najcięższych sytuacjach! Od kilku lat w Polsce oferowany jest program Toyota Pewna Auto. Na czym polega? Na dostarczaniu klientom sprawdzonych aut używanych objętych gwarancją serwisową, zawiera ona: całodobową pomoc Assistance, wykonywanie najważniejszych napraw przez 12 miesięcy od zakupu oraz możliwość przeniesienia pakietu na nowego właściciela pojazdu. Auta objęte tym programem przy odkupie przez dealerów są dokładnie weryfikowane pod względem stanu technicznego, historii danego egzemplarza czy autentyczności przebiegu.Toyota Pewne Auto również z finansowaniem!

Co istotne, pojazdy objęte programem Toyota Pewne Auto mogą być finansowane za pośrednictwem Toyota Bank. Marka przygotowała dla swoich klientów liczne oferty na kredyty konsumenckie, leasing konsumencki czy pakiety dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością czy innych podmiotów prawa handlowego. To wszystko w okresie od 12 do 48 miesięcy, wkładem własnym wynoszącym od 0% oraz możliwością wykupu lub oddania pojazdu po okresie finansowania!

Chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie do pojazdów używanych, objętych programem Toyota Pewne Auto? Już teraz skontaktuj się z wykwalifikowanymi pracownikami salonu aut nowych i używanych Chodzeń Toyota Warszawa Puławska! Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego egzemplarza, dopasujemy oferty finansowania i podpowiemy, jakie pakiety ubezpieczenia komunikacyjnego wybrać!