Chodzeń Piaseczno - Wynajem krótkoterminowy Toyota Warszawa
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Wynajem krótkoterminowy Toyota Warszawa – doskonały sposób na zminimalizowanie kosztów obsługi floty pojazdów

Wynajem samochodu budzi coraz większe zainteresowanie, zwłaszcza w grupie przedsiębiorców. Właściciele firm zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że wcale nie potrzebują własnej floty pojazdów, aby zapewnić biznesowi sprawne funkcjonowanie. Często to właśnie wynajem okazuje się być korzystniejszy zarówno pod względem czysto ekonomicznym, jak i funkcjonalnym. Sporo mówi się zwłaszcza o wynajmie długoterminowym, natomiast nadal nie wszyscy przedsiębiorcy wiedzą o możliwości skorzystania z wynajmu krótkoterminowego Toyoty w Warszawie. Na czym to polega? Jakie daje korzyści? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Czym jest wynajem krótkoterminowy?

Samochody nowe - cennik: toyota warszawa

Zgodnie z nazwą jest to usługa polegająca na wynajmie samochodu z gamy modelowej Toyoty na krótki termin. Zwyczajowo okres wynajmu wynosi od 1 do 30 dni kalendarzowych. W tym czasie najemca może dowolnie korzystać z użyczonego mu samochodu, zgodnie z jego przeznaczeniem i możliwościami transportowymi. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie z punktu widzenia firm, które nie potrzebują własnej floty pojazdów lub tylko okresowo muszą skorzystać z samochodu, aby np. zrealizować konkretne zlecenie czy zwiększyć możliwości robocze swojego zespołu.

Pokażmy to na hipotetycznym przykładzie. Właściciel firmy remontowej otrzymał atrakcyjne zlecenie, które musi zostać zakończone w ciągu 2 tygodni. Nie dysponuje on jednak samochodem dostawczym zdolnym do przewiezienia brygady oraz sprzętu i materiałów do klienta. Zamiast na szybko kupować samochód z rynku wtórnego, który może ulec awarii w najmniej oczekiwanym momencie czy inwestować spore środki w auto fabrycznie nowe, ma możliwość skorzystania z usługi wynajmu krótkoterminowego Toyoty w Warszawie.

Wypożycza więc np. model Proace, który zaspokoi wszystkie jego potrzeby, a jego wynajem nie będzie stanowić dużego obciążenia finansowego dla przedsiębiorstwa. Po zakończeniu zlecenia samochód wraca do właściciela. Proste, szybkie, korzystne!

Najważniejsze zalety wynajmu krótkoterminowego Toyoty w Warszawie

Kluczową korzyścią dla przedsiębiorcy jest brak konieczności angażowania kapitału firmy wtedy, gdy z góry wiadomo, że samochód będzie potrzebny tylko przez określony, niezbyt długi czas. Jest to zatem idealne rozwiązanie np. dla małych przedsiębiorstw budowlanych, remontowych, handlowych czy chociażby agencji reklamowych.

Wynajem krótkoterminowy nie ma żadnego wpływu na zdolność kredytową przedsiębiorstwa i nie obciąża jego bilansu – w przeciwieństwie do leasingu czy tym bardziej kredytu. Dlatego z takiej opcji mogą korzystać również nowe firmy, którym na początkowym etapie rozwijania biznesu byłoby bardzo trudno uzyskać korzystną ofertę bankową.

Nie bez znaczenia jest również to, że wynajem krótkoterminowy Toyoty w Warszawie jest usługą kompleksową. Oznacza to, że wynajmując samochód nie musisz się martwić takimi sprawami, jak:

  • serwisowanie auta,
  • wymiana opon,
  • ubezpieczenie,
  • pomoc drogowa (każdy samochód jest objęty pakietem assistance).

W ramach tej usługi możesz skorzystać również z samochodu zastępczego w razie awarii, a także zarezerwować potrzebny Ci samochód nawet tego samego dnia, w miarę dostępności pojazdów u dealera.

Pamiętaj!

Wynajem krótkoterminowy nie wymaga długotrwałych, kosztownych i czasochłonnych procedur. W ostatniej chwili dowiedziałeś się, że będziesz potrzebować samochodu do zrealizowania zlecenia? Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność odpowiedniego auta w ramach usługi wynajmu krótkoterminowego.

Nie zapominamy również o korzyści podatkowej. Wynajem krótkoterminowy Toyoty w Warszawie jest standardową usługą rozliczaną w oparciu o fakturę VAT, którą bez problemu zaksięgujesz w swojej działalności. Z wynajmu możesz korzystać wielokrotnie, zawsze wtedy, gdy masz taką potrzebę.

Już teraz skontaktuj się z doradcami firmy Chodzeń – autoryzowanego dealera Toyoty w Warszawie i zapytaj o indywidualne warunki wynajmu krótkoterminowego.