Chodzeń Piaseczno - Toyota wymiana oleju - kompleksowe usługi serwisu Puławska Chodzeń
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota wymiana oleju - kompleksowe usługi serwisu Puławska Chodzeń

Reputacja Toyoty jest zbudowana nie tylko produkcją niezawodnych aut, ale także dostępem do najlepszych punktów serwisowych w kraju czy pakietów gwarancyjnych, dzięki którym nie trzeba się martwić o auto. Warto tutaj nadmienić, że każdy samochód, który opuszcza linię produkcyjną jest objęty co najmniej 3-letnią gwarancją fabryczną producenta.

Dzięki temu każdy może mieć pewność, że jego pojazd jest należycie chroniony. Z tego powodu auta Toyota są znakomitą propozycją dla tych, którzy chcą zadbać o swoje auto z myślą o jak najmniejszej utracie jego wartości i następnie zbyciu na rynku wtórnym.

Co się dzieje, kiedy 3-letnia gwarancja się kończy?

Niektórzy mogą się zastanawiać, co dzieje się w przypadku, gdy kończy się 3-letnia gwarancja producenta. Nawet wtedy kupujący auto w pulawska.chodzen.pl nie jest pozostawiony sam sobie. Producent proponuje skorzystanie z programu „serwis dobrych cen”.

Adresatem są właśnie ci klienci, u których zakończyła się 3-letnia gwarancja. Średnia obniżka cen na takie usługi jak Toyota wymiana oleju wynosi nawet do 30% w stosunku do standardowych stawek dealera.

Jedną z usług, która znajduje się w ofercie, jest właśnie wymiana oleju z filtrem. Do tego dochodzą też pakiety serwisowe Mini, Standard i Komfort, a także 30 najpopularniejszych usług serwisowych. Z programu mogą też korzystać właściciele modeli aut takich jak Aygo, Yaris, Auris, Corolla, Corolla Verso, Avensis, Toyot C-HR, RAV4, Verso, Prius, Land Cruiser, czy Hilux, na które wygasła gwarancja producenta.

Serwis w punkcie Toyota Grupy Chodzeń – 6 korzyści

Warto wymienić 6 największych atutów oferty punktu Toyota Grupy Chodzeń. Pierwszy z nich to najpopularniejsze usługi mechaniczne w obniżonych cenach. Promocyjne ceny w programie „Serwis Dobrych Cen” są niekiedy nawet do 30% niższe w porównaniu standardowymi stawkami, które obowiązują w sieci Autoryzowanych Dilerów Toyoty.

Drugi atut to przejrzyste ceny bez ukrytych kosztów. Dzięki temu, decydując się na Toyota wymiana oleju i skorzystanie z Serwisu Dobrych Cen, klient dokładnie wie, ile zapłaci za konkretną usługę. Co więcej, aktualne stawki za usługi są publikowane w kalkulatorze SDC, z którego można dowiedzieć się o cenach proponowanych dla posiadanego modelu auta.

Należy też podkreślić, że atutem oferty jest prosta i przyjemna obsługa klienta. Po sprawdzeniu stawek prezentowanych w kalkulatorze Grupy Puławska, zamawiający usługi może mieć pewność co do ceny świadczonych usług. Co więcej, może też od razu skontaktować się z dealerem i pozyskać od niego najważniejsze, potrzebne informacje.

Dużym atutem oferty grupy Puławska Chodzeń jest to, że klient może mieć pewność, że jego samochodem zaopiekują się specjaliści i zachowają przy tym standardy pracy takie same jak w przypadku usług gwarancyjnych – zgodnie z zalecaną procedurą producenta.

Grupa Puławska Chodzeń w reperowanych autach montuje też wyłącznie oryginalne produkty Toyota lub autoryzowane części zamienne, sygnowane logiem marki i objęte gwarancją producenta.