Chodzeń Piaseczno - Toyota Finansowanie Warszawa
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Finansowanie Warszawa

Przed kupnem samochodu warto się dowiedzieć, jakie są dostępne opcje finansowania. Ciekawą, zróżnicowaną ofertę proponuje warszawska Grupa Chodzeń, gdzie znajdują się nowoczesne modele Toyoty. Propozycje są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. W takim razie, z jakich rozwiązań można skorzystać?

Toyota Finansowanie Warszawa – oferta dla klientów indywidualnych

Aby skorzystać z rabatów, zabezpieczeń antykradzieżowych, czy po prostu korzystnych warunków finansowania auta - nie trzeba posiadać przedsiębiorstwa. Z takich udogodnień mogą również skorzystać klienci indywidualni.

Elementem oferty jest leasing konsumencki Kinto One. Dzięki niemu klienci indywidualni mogą nabyć auto na warunkach, które były dostępne wcześniej tylko dla właścicieli firm. Warto lepiej się przyjrzeć tej opcji.

Leasing konsumencki w Toyota Finansowanie Warszawa jest dostępny już z progiem wpłaty własnej na poziomie 0%. Chcąc uzyskać jak najniższą ratę i atrakcyjne warunki finansowe, klient może wpłacić nawet do 40% wpłaty własnej na początku umowy.

Jakie usługi są proponowane klientom w ramach umowy?

Sam leasing konsumencki będzie trwać od 24 do 48 miesięcy. Można wybrać jeden z trzech formatów zakończenia umowy: wymiany starego pojazdu na nowy, zwrot auta lub wykup. Usługodawca zapewnia kompleksową obsługę zawartą w jednej racie, a także opiekę nad samochodem w wymiarze 24h na dobę.

Klient w jednej racie może mieć wiele usług, w zależności od jego potrzeb. Zalicza się do nich:

  • pełna obsługa serwisowa,
  • pełne ubezpieczenie AC/OC/NNW,
  • wymiana i przechowywanie opon,
  • opieka Assistance,
  • auto zastępcze.

Toyota Finansowanie Warszawa – oferta dla firm

Ofertę dla przedsiębiorców otwiera opcja wynajmu długoterminowego auta w ramach programu Kinto One. Korzystając z niej, klient opłaca jedną ratę za komplet usług. Atutem jest to, że klient nie musi się interesować obsługą administracyjną floty, robią to specjaliści z Toyoty.

W ramach wynajmu długoterminowego Toyota, klient ma możliwość wykonywania napraw i przeglądów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Toyoty. Nie ponosi też ryzyka związanego ze zmianą wartości rezydualnych pojazdu i korzysta z zalet podatkowych leasingu.

W przypadku leasingu klient ma do wyboru trzy warianty zakończenia umowy: wymiany auta na nowe, zwrot lub wykup. Raty są nawet o 50% tańsze od standardowego leasingu. Co więcej, wszystkie koszty serwisowe są zawarte w jednej ofercie, a miesięczne raty można wliczyć jako koszt uzyskania przychodu, czy też odliczyć od nich podatek VAT-. Umowa może być podpisana na okres od 28 do 48 miesięcy.

Toyota Finansowanie Warszawa – kredyt na samochód

Toyota Finansowanie Warszawa pulawska.chodzen.pl obejmuje też wzięcie auta na kredyt. W tym przypadku opłata wstępna jest dostępna od 0%, umowa kredytowa jest podpisywana na 96 miesięcy. Wszystkie formalności załatwia się w jednym miejscu, a decyzję kredytową można otrzymać w ciągu zaledwie godziny.