1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Szukasz serwisu dla swojej Toyoty hybrydowej w Warszawie? Chodzeń Puławska czeka na Was!

Jeśli zdecydowałeś się na zakup Toyoty hybrydowej – gratulujemy wyboru! To znaczy, że jesteś świadomy zalet z posiadania hybrydy w dzisiejszych czasach i dobrze wiesz, że ten wybór przynosi korzyści nie tylko dla środowiska, ale także Twojego portfela. Szukasz serwisu dla swojej Toyoty hybrydowej w Warszawie? Zdaj się na nas w autoryzowanym salonie Toyota Warszawa na ulicy Puławskiej.

Dlaczego Toyota hybrydowa to świetny wybór?

Nasza świadomość ekologiczna z roku na rok wzrasta. Na całym świecie po drogach porusza się ponad 15 milionów pojazdów hybrydowych, z czego 80 tysięcy sztuk znajdziesz na polskich drogach. Tam, gdzie zainteresowanie hybrydami dopiero raczkuje, Toyota posiada już ponad 20 lat doświadczenia w tej technologii. Dlatego nasz slogan: „Nikt nie zna się na hybrydach lepiej niż my, dlatego nikt nie zadba o Twoją hybrydę jak my” to nie tylko puste słowa – stoi za nimi wiedza oraz doświadczenie, którą potwierdzają nasi Klienci.

Co wyróżnia hybrydy? Napęd hybrydowy to przede wszystkim:  • gwarancja wielu lat niezawodnej eksploatacji auta – akumulator posiada 10-letnią gwarancję producenta;
  • wyraźnie niższe spalanie, a co za tym idzie generowanie oszczędności;
  • niższa awaryjność – napędy hybrydowe składają się z mniejszej liczby elementów w porównaniu do tradycyjnych napędów, jest więc mniejsza szansa na wystąpienie awarii.Decydując się na zakup Toyoty hybrydowej w salonie Chodzeń na Puławskiej w Warszawie, zyskujesz w jednym miejscu także profesjonalne zaplecze serwisowe. Posiadamy szczegółowe procedury serwisowe dostarczone przez japońskiego producenta i skrupulatnie je realizujemy krok po kroku, co pozwala na fachowe i dokładne przeprowadzanie przeglądów, które w efekcie niwelują praktycznie do zera szanse na pominięcie jakichkolwiek usterek. Tutaj nie ma miejsca na wróżenie z fusów.

Serwis Toyoty hybrydowej – jak się zgłosić?

Jako posiadacz pojazdu hybrydowego chcesz mieć pewność, że Twoje auto jest w pełni sprawne i będzie Ci służyć przez długie lata. Aby tak się stało, konieczna jest systematyczna diagnostyka oraz powierzenie samochodu specjalistom w swoim fachu. To właśnie oferuje serwis Toyoty hybrydowej w Warszawie, przynależący do salonu Toyota Warszawa Puławska firmy Chodzeń.

Jako autoryzowany dealer Toyoty w Polsce mamy w posiadaniu oryginalny sprzęt i oprogramowanie dedykowane pojazdom japońskiego producenta samochodów codziennego użytku oraz aut dostawczych. Zastanawiasz się, jak umówić się na wizytę serwisową swojej hybrydy? Wykonasz to w zaledwie kilku krokach, bez wychodzenia z domu. Wejdź na pulawska.chodzen.pl i wybierz zakładkę „Serwis i akcesoria” –  znajdziesz tutaj ofertę ASO Toyoty, w tym przeprowadzenie serwisu hybrydowego.

W naszym serwisie możesz skonfigurować swoją Toyotę w zależności od Twoich potrzeb dzięki ofercie Customize. Możemy także zaproponować Ci instalację aplikacji Przewodnika Jazdy Hybrydowej. Oferujemy również inne prace serwisowe w ramach świadczonych usług. Zgłoś się do nas już dziś i umów swoją Toyotę na serwis hybrydowy.