Chodzeń Piaseczno - Grupa Chodzeń – Oficjalnym Partnerem Legii Warszawa
  1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
30 października 2023

Grupa Chodzeń – Oficjalnym Partnerem Legii Warszawa

Jeden z najlepiej rozpoznawalnych klubów Ekstraklasy: Legia Warszawa. Od teraz z nowym partnerem motoryzacyjnym - Grupą Chodzeń.

Jego historia trwa od 1916 roku. Kilkunastokrotny piłkarski mistrz Polski oraz 20-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski. Jeden z najlepiej rozpoznawalnych klubów Ekstraklasy: Legia Warszawa. Od teraz z nowym partnerem motoryzacyjnym - Grupą Chodzeń.

- „Od 1976 roku zapewniamy mobilność kolejnym pokoleniom mieszkańców stolicy i okolicznych miejscowości.”  – mówi Prezes Piotr Chodzeń – „Nasza Grupa posiada 5 lokalizacji na terenie Polski, w tym 2 w Warszawie. Salon i serwis Toyota Chodzeń Warszawa przy ul. Czerniakowskiej 102, znajduje się w najbliższym sąsiedztwie Klubu. Dzieli nas zaledwie kilkuminutowa odległość. Legia jest zatem dla nas najlepszym i zarazem naturalnym wyborem. Razem podbijemy Ekstraklasę.”

 - "Cieszymy się, że grono partnerów klubu zostanie wzbogacone o uznanego i odnoszącego w sukcesy w branży partnera, którego wysokich standardów usługi są na rynku powszechnie doceniane. Dzięki tej współpracy otrzymamy do dyspozycji flotę aut marki Toyota, które zapewniają bezpieczeństwo i ekologiczny tryb jazdy. Komfort i czas podróżowania przekłada się na większą efektywność i jakość pracy klubu" – mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

Grupa Chodzeń dostarczy zespołowi piłkarskiemu Legii Warszawa  niezawodne samochody marki Toyota, które przez cały okres umowy będą do dyspozycji zawodników, sztabu trenerskiego i pracowników klubu. Grupa Dealerska będzie obecna także w przestrzeni stadionu. Obie strony planują również wspólne akcje promocyjne i wizerunkowe.