Chodzeń Piaseczno - ASO Toyoty w Warszawie
  1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

ASO Toyoty w Warszawie – dlaczego nie znajdziesz lepszego miejsca do serwisowania Twojego samochodu?

Satysfakcja z posiadania samochodu zawsze jest wypadkową komfortu jazdy, osiągów, ale przede wszystkim niezawodności. Na tę ostatnią kwestię spory wpływ ma sam właściciel pojazdu, który przecież wybiera miejsce serwisowania auta. Wielu kierowców wychodzi z założenia, że nie ma sensu „przepłacać” i lepiej powierzać samochód pod opiekę niezależnym warsztatom mechaniki pojazdowej. My natomiast przekonujemy, że zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli aut japońskiej marki jest korzystanie z usług ASO Toyoty w Warszawie. Dlaczego? Poznaj najważniejsze argumenty.

Rygorystyczne procedury serwisowe japońskiego producenta

Samochody nowe - cennik: toyota warszawa

Nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem, że tylko autoryzowana stacja obsługi dysponuje wiedzą techniczną umożliwiającą prawidłowe diagnozowanie samochodów marki Toyota. Żaden niezależny serwis nie posiada ani oryginalnego oprogramowania dostarczanego przez producenta, ani wglądu w procedury, które pozwalają przeprowadzać poszczególne czynności serwisowe zgodnie wymaganiami centrali w Japonii. Dzięki temu masz pewność, że pracownicy serwisu nie eksperymentują i nie uczą się zawodu na Twoim samochodzie, co praktycznie eliminuje ryzyko jakichkolwiek błędów.

Stosowanie się do procedur producenta gwarantuje, że czynności serwisowe zostaną przeprowadzone:

  • szybko,
  • prawidłowo
  • z dbałością nie tylko o sferę techniczną, ale także estetyczną,
  • z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, podzespołów i środków chemicznych.

Pisząc prościej: powierzając swój samochód ASO Toyoty w Warszawie możesz spać spokojnie ze świadomością, że Twoje auto jest w pełni sprawne, bezpieczne i… wolniej traci na wartości. Dla przyszłego nabywcy fakt, że samochód był serwisowany w ASO będzie stanowić bardzo poważny atut i dobry powód, aby zapłacić za niego więcej.

Dostęp do oryginalnych części

ASO Toyoty w Warszawie korzysta wyłącznie z oryginalnych części i podzespołów oraz płynów atestowanych przez japońskiego producenta. Wpływa to nie tylko na wysoką jakość świadczonych usług serwisowych, ale także przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Nie musisz się już zastanawiać, czy mechanik na pewno dobrał odpowiednie np. klocki hamulcowe. Zyskujesz również pewność, że wymienione części będą tak samo trwałe, jak te, które zostały zamontowane w fabryce – dzięki temu nie będziesz musiał zbyt często odwiedzać serwisu.

Kompleksowa obsługa serwisowa w jednym miejscu

W naszym ASO Toyoty w Warszawie zlecisz wszelkie prace związane ze stroną mechaniczną, blacharsko-lakierniczą, jak i kosmetyczną. Oferujemy pełen zakres usług serwisowych, od przeglądów, przez usuwanie usterek, naprawy bieżące i główne, aż po naprawy powypadkowe z OC sprawcy i AC właściciela oraz auto detailing. Powierzając nam swój samochód możesz mieć pewność, że odbierzesz go w lepszym stanie.

Atrakcyjne promocje

Wielu kierowców nadal twierdzi, że korzystanie z usług autoryzowanych stacji obsługi jest „rozrzutnością”. Uważają, że taką samą jakość można mieć w niezależnych serwisach za dużo niższą cenę. Trudno się z tym zgodzić, chociażby biorąc pod uwagę to, że ASO gwarantuje swoim klientom bardzo komfortowe warunki oczekiwania na zakończenie czynności serwisowych (możesz np. popracować zdalnie i napić się kawy, nie tracąc cennego czasu).

Ponadto w naszym ASO Toyota w Warszawie regularnie organizujemy atrakcyjne promocje cenowe zarówno na usługi serwisowe, jak i części oraz akcesoria. Regularnie zaglądaj na naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco!

Wiesz już, że warto powierzyć swój samochód ASO Toyoty w Warszawie – i to niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie przeglądu gwarancyjnego, okresowego, usunięcia usterki czy przeprowadzenia naprawy blacharsko-lakierniczej. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Już teraz skontaktuj się z nami w dogodnej dla siebie formie i umów wizytę serwisową w ASO Toyota Chodzeń w Warszawie przy ulicy Puławskiej. Nasz doradca zaproponuje dogodny dla Ciebie termin i zarezerwuje stanowisko serwisowe dla Twojego samochodu.